روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "توقف العربی با بازی فرشید اسماعیلی " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

توقف العربی با بازی فرشید اسماعیلی

العربی با بازی ۳۰ دقیقه ای هافبک ایرانی خود برابر الغرافه به تساوی رسید.

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب دیدارهای هفته سوم گروه B جام اوریدو قطر تیم فوتبال العربی در حالی که برای نخستین بار فرشید اسماعیلی را در فهرست و جزو نفرات ذخیره خود داشت، از ساعت ۲۰:۱۵ دوشنبه شب در استادیوم سحیم بن حمد به مصاف الغرافه رفت.تیم العربی قطر که در دو مسابقه اخیرش در جام ستارگان(اوریدو) دو مساوی کسب کرده بود، در دیدار برابر شاگردان آندره آ استراماچونی هم همین روند را ادامه داد و در این بازی خانگی متوقف شد.العربی در دیدار برابر الغرافه که ۶ گل رد و بدل شد، به تساوی سه بر سه دست یافت تا ۳ امتیازی شود و موقتا در جایگاه دوم جدول گروه B جام ستارگان(اوریدو) قطر قرار بگیرد.فرشید اسماعیلی، هافبک سابق استقلال و خرید جدید العربی که جای مهرداد محمدی دو گله را در فهرست این تیم قطری گرفته، در دیدار برابر الغرافه از دقیقه ۶۱ وارد زمین شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " توقف العربی با بازی فرشید اسماعیلی از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×