روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "حامد لک علیه ادامه دار شدن این رکورد الهلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حامد لک علیه ادامه دار شدن این رکورد الهلال

حامد لک با کلین شیت مقابل الهلال می تواند مسیر صعود پرسپولیس را بسیار هموار کند.

به گزارش "ورزش سه"، ساعت های بسیار حساس باشگاه پرسپولیس فرا رسیده و این تیم تحت هدایت یحیی گل محمدی واپسین تمرینات خود برای بازی سخت با الهلال را پشت سر می گذارد. گوش زد کردن نکات آنالیز شده از الهلال به بازیکنان و مرور تاکتیک های کار شده در دستور کار تمرین این روزهای سرخ ها برای آمادگی بیشتر قرمزها قرار دارد.الهلال عربستان با خط حمله قدرتمندی که دارد می تواند هر خط دفاعی ای را به دردسر بیندارد اما باز کردن دروازه این تیم خیلی کار دشواری نیست و با تمرکز بالا و استفاده حداکثری از موقعیت ها، پرسپولیس می تواند در عربستان به الهلال گل بزند.آبی پوشان ریاض در چهار بازی گذشته خود موفق به گل زنی شده اند و کلین شیت حامد لک می تواند نقشه های صعود این تیم را به هم بریزد. حامد در آسیا عملکرد قابل توجهی داشته و حالا در فکر ثبت کلین شیت در مرحله یک چهارم همانند فصل گذشته است. گلر سرخ ها کار سختی مقابل متئوس پریرا، موسی مارگا و بافتیمبی گومیس و دیگر عناصر هجومی این تیم خواهد داشت. الهلال در چهار بازی گذشته خود مقابل الحزم، الشباب، الاتفاق و استقلال موفق به باز کردن دروازه حریفان شده و در چهار بازی 8 گل زده ولی پنج گل نیز دریافت کرده است. حامد لک می تواند نوار گل زنی های پیاپی مهاجمان این تیم را در عربستان قطع کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حامد لک علیه ادامه دار شدن این رکورد الهلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×