روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "روزهای شلوغ و سخت مربی بدنساز استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

روزهای شلوغ و سخت مربی بدنساز استقلال

مربی بدنساز تیم فوتبال استقلال این روزها در دو تیم به صورت همزمان مشغول به فعالیت است و روزهای جالبی را سپری می کند.

به گزارش "ورزش سه" یکی از عوامل موفقیت تیم ملی فوتبال زنان ایران در رقابت های مقدماتی جام ملت های آسیا و تاریخ سازی آن ها، بدون تردید قرارگیری شرایط جسمانی بازیکنان در وضعیت ایده آل بود؛ دستاوردی که با حضور بهزاد نوشادی مربی بدنساز تیم فوتبال استقلال در چند اردوی تیم ملی فوتبال زنان به دست آمد و حالا مربی بدنساز آبی پوشان ماموریت بزرگ تری را به دوش می کشد.نوشادی که به تازگی برای دومین بار کرونا را شکست داده و به شرایط مناسب بازگشته، این روزها صبح با استقلال تمرین می کند و بازیکنان آبی پوش را مهیای حضور در رقابت های لیگ برتر می کند و عصر در تمرینات تیم ملی فوتبال زنان حضور پیدا می کند و دختران فوتبال ایران را مهیای رویارویی با 11 تیم برتر قاره در جام ملت های آسیا می نماید.تاکنون که حضور مشترک بهزاد نوشادی در استقلال و تیم ملی فوتبال زنان، نتیجه مثبتی داشته و باید دید در فصل جدید لیگ برتر و هم چنین رقابت های جام ملت های فوتبال زنان آسیا بازیکنان استقلال و تیم ملی فوتبال زنان ایران چه آمادگی را خواهند داشت.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " روزهای شلوغ و سخت مربی بدنساز استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×