روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مدافع راست خارجی در استقلال، یک بازیکن رفتنی شد! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدافع راست خارجی در استقلال، یک بازیکن رفتنی شد!

با نظر فرهاد مجیدی مدافع راست این تیم در لیست فروش قرار گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، سیداحمد موسوی که فصل گذشته به استقلال پیوست و در طول لیگ بیستم عملکرد خوبی هم در این تیم داشت حالا با نظر فرهاد مجیدی از تیم کنار گذاشته شده است.این بازیکن باتجربه که سابقه بازی در تیم هایی مثل گل گهر و تراکتور را در کارنامه دارد، در فاصله حدودا 10 روز تا شروع مسابقات لیگ برتر با تصمیم ناگهانی سرمربی تیم مواجه شده است.فرهاد مجیدی در نظر دارد 3 بازیکن خارجی را به استقلال اضافه کند که یکی از این بازیکنان مدافع راست است. در صورت حضور این 3 بازیکن لیست بزرگسالان استقلال یک نفر اضافه دارد و از 20 نفر فراتر می رود. به همین خاطر سرمربی استقلال مجبور است یک بازیکن را از لیست تیم خارج کند.از این رو سرمربی استقلال تصمیم گرفته که با توجه به حضور وریا غفوری در استقلال و اضافه شدن مدافع راست خارجی، نام احمد موسوی را از لیست خارج کند.مجیدی از باشگاه استقلال خواسته موسوی را در لیست فروش قرار بدهند و اگر باشگاهی این بازیکن را خواست او را آزادانه به خدمت بگیرد.موسوی در تمرین امروز استقلال نیز شرکت نکرد تا مشخص شود موضوع جدایی اش از این تیم قطعی است و باید او را در لیگ بیست و یکم با پیراهن تیم دیگری ببینیم.باید منتظر ماند و دید در نهایت موسوی با کدام تیم لیگ برتر قرارداد می بندد تا فوتبالش را ادامه بدهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدافع راست خارجی در استقلال، یک بازیکن رفتنی شد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×