روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "جاسم کرار قبل از هفته اول لیگ در تهران " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جاسم کرار قبل از هفته اول لیگ در تهران

هافبک باتجربه عراقی طی روزهای آینده به ایران سفر می کند.

به گزارش "ورزش سه"، جاسم کرار هافبک عراقی که اولین بار در زمان سرمربیگری فراز کمالوند در تراکتور به این تیم پیوسته بود، حالا بار دیگر زیر نظر این مربی کار خواهد کرد.کرار بعد از دوران حضور در تراکتور به استقلال رفت اما با مدیران وقت باشگاه به مشکل خورد. این بازیکن عراقی بعدا در نفت آبادان دوباره شاگرد کمالوند شد و حالا این شرایط را در نفت مسجدسلیمان تجربه خواهد کرد.جاسم کرار با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان به توافق نهایی رسیده و قرار است طی روزهای آینده برای امضای قرارداد و شروع تمریناتش به ایران سفر کند.بر اساس اطلاعات به دست آمده جاسم کرار قبل از شروع مسابقات لیگ برتر به ایران می آید تا رسما کارش را با نفتی ها شروع کند و در صورت صلاحدید کمالوند در بازی اول این تیم مقابل پیکان هم به میدان برود.گفتنی است؛ باشگاه نفت مسجدسلیمان و فراز کمالوند بر سر جذب این هافبک عراقی به چالش هایی خورده بودند اما این مساله با تعامل حل شده و قرار است کرار به ایران سفر کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جاسم کرار قبل از هفته اول لیگ در تهران از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×