روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیسی‌ها عازم سفر سرنوشت ساز (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیسی‌ها عازم سفر سرنوشت ساز (عکس)

اعضای پرسپولیس طبق برنامه امروز ساعت 11 تهران را به مقصد عربستان ترک خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از دیدار تیم ملی مقابل کره جنوبی، نفرات ملی پوش این تیم به جمع سرخپوشان اضافه شدند تا در مسیر سفر به عربستان برای جدال حساس با الهلال عربستان قرار گیرند.پرسپولیس با عبور از استقلال تاجیکستان اکنون به عنوان تنها نماینده ایران در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان حاضر شده اند. این تیم طبق برنامه امروز ساعت 11 از طریق فرودگاه مهرآباد و با پرواز چارتر راهی عربستان خواهد شد تا روز 24 مهرماه در جدال با الهلال این بازی را دنبال کند و شانس خود برای صعود به مرحله نیمه نهایی را مرور کند. اعضای پرسپولیس طبق برنامه اعلام شده با حضور در فرودگاه مهرآباد آماده این سفر شده اند و این در حالیست که بعد از بازی تیم ملی مقابل کره جنوبی، نفرات ملی پوش این تیم بهمراه دو عضو کادرفنی نیز به جمع سرخپوشان اضافه شده اند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیسی‌ها عازم سفر سرنوشت ساز (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×