روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پرسپولیس بدون مصدوم آماده جدال با الهلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرسپولیس بدون مصدوم آماده جدال با الهلال

پزشک پرسپولیس در آستانه سفر این تیم به عربستان برای جدال با الهلال درباره آخرین وضعیت مصدومان تیم توضیح داد.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا حقیقت پزشک پرسپولیس درباره آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس برای تقابل با الهلال عربستان توضیحات کوتاهی به اصحاب رسانه حاضر در فرودگاه مهرآباد داد: خوشبختانه مصدومی نداریم و آماده این بازی هستیم. دعا کنید که دست پر از عربستان برگردیم.پیش از این کمال کامیابی نیا به دلیل مصدومیت دیدار با استقلال تاجیکستان را از دست داده بود و هافبک دفاعی سرخپوشان بعد از انجام مراحل درمانی در امارات، به تمرینات گروهی این تیم طی هفته های اخیر اضافه شد و به نظر می رسد در رقابت برای حضور در ترکیب باشد. علی شجاعی نیز علیرغم انجام عمل جراحی روی کتف خود در سفر به عربستان با نظر یحیی گل محمدی تیم را همراهی خواهد و البته بعید است شرایط حضور در این بازی را داشته باشد. مهدی مهدی خانی مهاجم پرسپولیس نیز بعد از شکستگی ساعد دست پیش از جدال با استقلال تاجیکستان که منجر به عمل جراحی شد، در این سفر تیم را همراهی نخواهد کرد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرسپولیس بدون مصدوم آماده جدال با الهلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×