روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پیروانی: حتی سرمربی الهلال هم در این مدت مصدوم شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیروانی: حتی سرمربی الهلال هم در این مدت مصدوم شد

پیروانی گلایه هایی را نسبت به عدم حمایت صورت گرفته از این تیم به عنوان تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا ابراز می کند و مدعی است تیمش علیرغم تمام این مسائل با توان بالاتر به دنبال حذف حریف خواهد بود. 

به گزارش "ورزش سه"، مدیر تیم پرسپولیس درباره اعزام تیم به عربستان و دیدار با الهلال گفت: با یک تیم خوب بازی داریم و در یک رقابت نابرابر. ما پرسپولیس هستیم و به عشق هوادار و بزرگی تیم خواهیم رفت تا یک بازی خوب را دنبال کنیم. پیروانی در توضیح جنگ نابرابری که برای توصیف این بازی به کار برد گفت: گفتم نابرابر چرا که آنها نباید میزبانی را در اختیار می گرفتند. ما توانایی گرفتن این میزبانی را نداریم و ما دو سال است که میزبانی نداشتیم و در خانه بازی نکردیم و این می تواند اثرات منفی داشته باشد اما باید بهتر از حق فوتبال ما دفاع می شد.وی درباره حضور 60 درصدی هواداران حریف در استادیوم و رفتار بدی که در دیدار تیم ملی دو تیم عربستان و ژاپن با بازیکن ژاپنی صورت گرفته بود اینطور واکنش نشان داد: انشاالله که صد درصد ورزشگاه پر باشد. ما یک تیم پرهوادار هستیم و بیشترین هوادار را داریم و این موضوع نگران کننده ای نیست. بحث من این است که چرا ما نباید میزبانی داشته باشیم و اصلا چرا تیم ملی باید بدون هوادار بازی کند. اینها مشکلاتی است که باید بررسی شود.پیروانی درباره احتمال حضور هواداران پرسپولیس در جدال با الهلال گفت: فکر کنم به آنها ویزا ندهند. کارشکنی هایی شده. اما هواداران ما مطمئن باشند همین که از راه دور برای ما انرژی مثبت بفرستند، مطمئن باشند با تمام وجود و توان حاضر خواهیم شد تا به نتیجه برسند. سرپرست پرسپولیس درباره کارشکنی و بلوف های حریف نیز گفت: اینقدر بازیکن دارند که فرقی نمی کند چه کسی باشد و چه کسی نباشد. اما ما بعد از اینکه استقلال تاجیکستان را بردیم این یک ماهه سرمربی آنها هم مصدوم شد و خوب شد. این هیجاناتی بود که درست شد اما مطمئن باشید آنها با تیم کامل برابر ما حاضر خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیروانی: حتی سرمربی الهلال هم در این مدت مصدوم شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×