روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "کاراته‌کا قمی، مدال طلای قهرمانی کشور را کسب کرد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاراته‌کا قمی، مدال طلای قهرمانی کشور را کسب کرد

کاراته کا قمی، مدال طلای قهرمانی کشور رده سنی امید را کسب کرد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مسابقات کاراته قهرمانی کشور در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و امید پسران در شهر زنجان به مدت ۴روز در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد و کاراته کاهای استان قم نیز در این مسابقات به مبارزه پرداختند.محمود نعمتی، نماینده وزن مثبت ٨۴کیلوگرم رده سنی امید استان قم با شکست تمامی رقبا موفق به کسب مدال طلا شد.محمود نعمتی جوان آینده دار کاراته استان قم، زیرنظر استاد خلیلی در باشگاه استقلال تمرینات خود را پیگیری می کند.مسابقات قهرمانی کشور در رده های سنی نوجوانان، جوانان و امید در دو بخش کاتا و کومیته دختران نیز از امروز به مدت ۴ روز پیگیری خواهد شد و نمایندگان استان قم نیز روی تاتامی خواهند رفت.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاراته‌کا قمی، مدال طلای قهرمانی کشور را کسب کرد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×