روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت مدافع ملی‌پوش به تمرینات استقلال(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت مدافع ملی‌پوش به تمرینات استقلال(عکس)

مدافع ملی پوش استقلال به تمرینات این تیم برگشت.

به گزارش "ورزش سه"، سیاوش یزدانی مدافع استقلال که طی روزهای گذشته در اردوی تیم ملی فوتبال برای دو بازی با امارات و کره جنوبی حضور داشت، از امروز به تمرینات تیم باشگاهی اش اضافه شد.یزدانی بعد از پایان اردوی تیم ملی برای دیدار با کره جنوبی ، بلافاصله از امروز به تمرینات استقلال برگشت و کارش را برای دیدار های لیگ برتر استارت زد.این مدافع ملی پوش در دو بازی دوستانه استقلال هم حضور نداشت و به جای او محمد دانشگر در ترکیب اصلی قرار گرفت. از این رو یزدانی از امروز به تمرینات گروهی اضافه شده و کارش را جلو می برد تا با صلاحدید فرهاد مجیدی در ترکیب تیمش قرار بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت مدافع ملی‌پوش به تمرینات استقلال(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×