روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "میثم مجیدی دوباره پا به توپ شد(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

میثم مجیدی دوباره پا به توپ شد(عکس)

کاپیتان آلومینیوم بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت مجددا برای این تیم به میدان رفت.

به گزارش "ورزش سه"، میثم مجیدی در نیم فصل دوم لیگ بیستم و در حالی که شرایط خوبی در آلومینیوم داشت و با تغییر پست به عنوان مدافع میانی کار می کرد، در یکی از تمرینات این تیم دچار مصدومیت شد و نتوانست در هفته های پایانی به میدان برود.مدافع سابق استقلال روز دهم خردادماه در جریان تمرین این تیم از ناحیه نازک نی پا دچار مصدومیت شد و نتوانست تا پایان لیگ بیستم تیمش را همراهی کند، اما حالا در آستانه شروع فصل جدید شرایط بهتری نسبت به قبل پیدا کرده است.مجیدی که توانایی بازی به عنوان مدافع چپ و بازی در پست دفاع میانی را دارد، در بازی درون تیمی روز گذشته آلومینیوم اراک به میدان رفت تا شرایط او مورد ارزیابی رسول خطیبی قرار بگیرد و در صورت بهبود کامل مصدومیت از او استفاده شود.این بازیکن پس از تمریناتی که در پیش فصل زیر نظر کادر پزشکی آلومینیوم انجام داد، بعد از ۱۳۵ روز دوباره در شرایط مسابقه قرار گرفت و در یک بازی دوستانه در ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک به میدان رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " میثم مجیدی دوباره پا به توپ شد(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×