روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "گلچین عنایتی برای مهاجم مقابل استقلال(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گلچین عنایتی برای مهاجم مقابل استقلال(عکس)

سرمربی هوادار احتمالا در دیدار حساس هفته اول مقابل استقلال از یک زوج جوان و با تجربه استفاده می کند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال هوادار تهران پس از صعود به لیگ برتر در شرایطی خود را آماده شروع فصل جدید می کند که خریدهای پرشماری انجام داده و رضا عنایتی با اضافه کردن مهاجمان جدید در تلاش است تیم بهتری در فاز هجومی نسبت به فصل قبل بسازد و با تلفیق جوانان و باتجربه ها انگیزه گلزنی در بین بازیکنان خود را بالا ببرد.محمد قاضی و ابوالفضل عکاشه، مهاجمان سابق مس رفسنجان و ذوب آهن اصفهان نفراتی بودند که در دیدارهای تدارکاتی پیش فصل عملکرد خوبی در کنار هم ارائه کردند و با گلزنی در دیدارهای دوستانه زوج خطرناکی را تشکیل داده اند.شاگردان عنایتی در شرایطی در دیدار دوستانه مقابل ملوان انزلی که صاحب پیروزی شدند که عکاشه یکی از گل های این تیم را با فرار سریع از سد مدافعان حریف به ثمر رساند و حالا امیدوار است در فصل جدید هم این عملکرد را داشته باشد.مهاجم ۲۲ ساله فصل گذشته ذوب آهن که سابقه بازی در آلومینیوم و سپاهان هم دارد، بازیکنی است که در تمرینات و دیدارهای تدارکاتی پشت سر قاضی دوندگی زیادی داشته و عنایتی نیز که فصل قبل با استفاده از جوانان نتیجه گرفت، احتمال دارد از این بازیکن به همراه محمد قاضی در شروع فصل و بازی برابر استقلال بهره ببرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گلچین عنایتی برای مهاجم مقابل استقلال(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×