روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "گل گهر با سه غایب مهم مقابل تراکتور " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گل گهر با سه غایب مهم مقابل تراکتور

تیم فوتبال گل گهر سه چهره اصلی خود را در دیدار مقابل تراکتور به همراه نخواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، با سوت آغاز رقابت های لیگ برتر در شهر سیرجان امیر قلعه نویی سرمربی پرافتخار این تیم آبی پوش باید ساعت شنی دوران محرومیتش را به نظاره بنشیند. این اولین روز از دوماهیست که قرار است قلعه نویی در آن از راه دور و از روی سکوها تیمش را هدایت کند و در پایان آن خودش به لب خط بیاید و رشته کار را در دست بگیرد.به جز امیر قلعه نویی که بخاطر اعتراضش در پایان بازی با استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون محروم شد، سعید عظیمی دستیار او نیز محروم است و باید مثل قلعه نویی از روی سکوها کار تیم را زیر نظر داشته باشد که در این اوضاع و احوال هدایت تیم در کنار زمین با مجتبی سرآسیایی سرمربی سابق پدیده خواهد بود که فصل گذشته در مس رفسنجان دستیار محمد ربیعی بود.گل گهر به جز این دو محروم آرمین سهرابیان را نیز به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت. سهرابیان یکی از مدافعان اصلی تیم گل گهر محسوب می شود.گل گهر یکی از کنجکاوی کنجکاوی برانگیزترین تیم های این فصل لیگ برتر برتر است و همه دوست دارند نمایش تیم ساخته و پرداخته قلعه نویی را در رقابت های این فصل این فصل ببینند. تیمی که اگرچه به روی خودش نمی آورد اما یکی از مدعیان قهرمانی این فصل محسوب می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گل گهر با سه غایب مهم مقابل تراکتور از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×