روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تارتار ذوب آهن را 4 هفته جلو انداخت! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تارتار ذوب آهن را 4 هفته جلو انداخت!

تیم مهدی تارتار در حالی با شکست صنعت نفت سه امتیازی شد که ذوب آهن فصل گذشته در هفته پنجم به این امتیاز رسیده بود.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته تیم ذوب آهن اصفهان موفق شد در دیداری حساس و البته دشوار صنعت نفت را در آبادان شکست دهد و به جمع برندگان افتتاحیه لیگ برتر اضافه شود.سبزپوشان اصفهانی حالا با سه امتیاز در جدول لیگ بیست و یکم قرار گرفته اند و این در حالی است که آنها فصل پیش تا پایان هفته پنجم همین تعداد امتیاز را با سه تساوی کسب کرده بودند. ذوب آهن در لیگ بیستم پس از گذشت 13 هفته موفق شد اولین برد خود را دشت کند ولی حالا در همان هفته اول به پیروزی رسیده است.فصل گذشته در آبادان صنعت نفت موفق شد با یک گل ذوب اهن را شکست دهد و این بار هم آبادانی ها تصور می کردند موفق به کسب پیروزی خواهند شد اما این اتفاق رخ نداد و سه امتیاز را واگذار کردند.ذوب آهن که بیشترین تعداد بازی دوستانه را در این فصل داشته، حالا آماده بازی با استقلال در ورزشگاه فولادشهر خواهد شد که یکی از سختترین بازیهای این فصل ذوب آهن نیز محسوب می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تارتار ذوب آهن را 4 هفته جلو انداخت! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×