روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "فیس‌اپ با شرکت سعید آذری (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فیس‌اپ با شرکت سعید آذری (عکس)

سعید آذری مدیرعامل سابق فولاد خوزستان با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش دنبال کنندگان خود را متعجب کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، در تصویری که سعید آذری از خود منتشر کرده، او را با شرح عکسی می بینیم، در حالی که این مدیرعامل بلندقامت سر خود را تراشیده یا به اصطلاح برق انداخته است.آذری توضیحی در پایین این تصویر منتشر کرده و در مورد دلیل این کار خود اینطور نوشته است:« موفقیت گاهی هزینه سنگینی دارد، مادی، معنوی و خیلی دیگر از هزینه ها. در رفتار سازمانی میتوان گفت هزینه فرصت را باید داد تا موفق شد، البته تا اینجای کار مشکلی نیست ولی برای برخی از افراد هزینه ها سنگین تر از آنی است که فکر می کنند. من برای موفق شدن نسبی البته سعی کردم تلاش کنم و تا جایی که می توانم از تمام توانمندی برای رسیدن به اهداف سازمانی که در آن مسئولیت داشتم بهره ببرم ولی مثل اینکه بهایش کم هم نبوده .» مدیرعامل سابق باشگاه های ذوب آهن و فولاد خوزستان در ادامه با استفاده از نوستالژی دوران کودکی، با کنایه نسبت به اتفاقات فوتبالی حرف زده است:« از بچگی که کله ما را میتراشیدند برای مدرسه رفتن با این جمله که مهم نیست روی سرت چه هست و مهم درون کله است ما را خر می کردند، که کله را بتراشیم ولی حالا بعد از پنجاه و سه سال فهمیدیم که برای خیلی ها حتی درون کله هم مهم نیست. مغز معذرت میخواهم خر باشد یا یک اندیشمند. البته این را من خیلی دیر متوجه شدم اما ملالی نیست.» آذری سپس به بیماری خود و دلیل تراشیدن سرش بازگشته و با مطرح کردن این سوال که آیا از دست دادن سلامتی ارزش رسیدن به موفقیت در زندگی حرفه ای را دارد یا خیر، به طور واضح از جریان حاکم بر فوتبال ایران انتقاد کرده است:« به هر حال تغییر چهره برخی اوقات تنوع ایجاد می کند اما دلیلش مهم است گاهی اجبار گاهی تفریح. البته عزیزان من از دست دادن مو، پیر شدن چهره، کاهش توانمندی فیزیکی و عقلی تابعی از گذشت زمان نیز هست ولی الان باید نشست و فکر کرد که حراج بهترین سرمایه زندگی یعنی سلامتی ارزشش را دارد تا موفق شوی آنهم به طور نسبی. بگذریم وقتتان طلاست فقط خواستم بگویم هزینه فرصت همیشه هم ارزشش را ندارد. مخصوصا جاییکه مغزهای کوچک زنگ زده در راس امور باشند و ول کن معامله فوتبال نباشند.» در بخش پایانی صحبت هایش سعید آذری از هشتگ پسوریازیس که نام بیماری او است و موجب تراشیدن موهایش شده، از دنبال کننده هایش خواسته تا در مورد آن تحقیق کنند:«دوست دارم شما مراقب خود باشید. در خصوص من هم زیاد نگران نباشید بادمجان بد آفت ندارد. در خصوص این واژه مطالعه کنید گویای برخی حقایق خواهد بود.» در واقع همانطور علت اصلاح ناگهانی سر از سوی آذری آن هم در دهه ششم زندگی، نه یک کار جوانانه که به دلایل مراقبت بیشتر پزشکی و توصیه پزشکان بوده است و به نوعی مقابله با مشکلی محسوب می شود که به دلیل تحمل استرس طولانی در دوران فوتبال به وی وارد شده است.سعید آذری سال گذشته توانست به همراه فولاد خوزستان قهرمان جام حذفی شود، ولی درنهایت تصمیم به جدایی گرفت و کنایه های او در این پست نشان می دهد که دل خوشی از جامعه فوتبال و افرادی که در مسند کار قرار دارند، به دل ندارد.در شرایطی که طی هفته های اخیر نام آذری برای مدیریت استقلال و پرسپولیس شنیده شده است، او با انتشار پست هایی در اینستاگرام خود این اخبار را تکذیب کرده و اعلام کرده که می ‎خواهد مدتی را در کنار خانواده اش باشد. البته متن آخر او نشان می دهد که شاید این تصمیم بیشتر به خاطر فضای حاکم بر فوتبال ایران باشد که مورد علاقه او نیست.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فیس‌اپ با شرکت سعید آذری (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×