روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت هواداران پرسپولیس بعد از 657 روز " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت هواداران پرسپولیس بعد از 657 روز

هواداران پرسپولیس بعد از 69 بازی قادر خواهند بود در جدال با نفت آبادان از استادیوم آزادی شاهد نمایش تیم خود باشند.

به گزارش "ورزش سه"، آخرین بار 657 روز قبل بود که هواداران پرسپولیس توانسته بودند با حضور در استادیوم تیم خود را حمایت کرده و شاهد نمایش آن باشند.بعد از آن با توجه به شیوع کرونا و پروتکل های در نظر گرفته شده، این تیم 69 بازی اخیر خود را بدون حضور هوادارانش و حمایت آنها از روی سکوها برابر حریفان قرار گرفته است. اکنون اما با اقدامات صورت گرفته و بعد از اینکه این هفته استقلال موفق شد برابر نساجی از حمایت هوادارانش سود ببرد، پرسپولیس نیز برای نفت آبادان دیدارش را با حضور هواداران به انجام خواهد رساند.پرسپولیس آخرین بار در اسفند 98 با حضور هوادارانش برابر حریف قرار گرفته بود و اکنون روز چهارشنبه این هفته بار دیگر حمایت آنها را در استادیوم آزادی خواهد دید.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت هواداران پرسپولیس بعد از 657 روز از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×