روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "لیگ یک هم چنان بدون تماشاگر برگزار می شود " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لیگ یک هم چنان بدون تماشاگر برگزار می شود

با اعلام فدراسیون فوتبال دیدارهای هفته هفتم لیگ یک فردا بدون حضور تماشاگر در شهرهای مختلف برگزار می شود. 

به گزارش "ورزش سه"، برگزاری دیدار استقلال – نساجی با حضور تماشاگر این ذهنیت را به وجود آورد که ازاین پس همه مسابقات با حضور تماشاگر برگزار می شود اما سازمان لیگ در نامه ای به هیات استان ها و باشگاه های حاضر در لیگ یک اعلام کرد بازی های فردا بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. در هفته های گذشته حضور تماشاگر در برخی از بازی های لیگ یک از جمله دیدار شهرداری آستارا – ملوان در استادیوم شهید عضدی رشت حاشیه هایی را به وجود آورد. فدراسیون فوتبال در نامه خود به هیات فوتبال استان ها تاکید کرده فعلا مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر برگزاری بازی های لیگ یک با حضور تماشاگر ابلاغ نشده و هر باشگاهی خلاف این موضوع رفتار کرد خطایش موجب تعطیلی بازی و ارجاع آن به ارکان قضایی خواهد شد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لیگ یک هم چنان بدون تماشاگر برگزار می شود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×