روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تکذیب واگذاری شهرخودرو به مالکان جدید " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تکذیب واگذاری شهرخودرو به مالکان جدید

مسئولان باشگاه مشهدی هرگونه جلسه و مذاکره درباره اسپانسر جدید برای واگذاری این باشگاه را تکذیب کردند.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که تیم فوتبال شهرخودرو بعد از اعلام رای کمیته انضباطی در تهران به سر می برد تا خود را برای مسابقه این هفته مقابل تراکتور در تبریز آماده کند، از روز گذشته شایعاتی در مشهد مبنی منتشر شده مبنی بر اینکه تیم مدیریتی فعلی قصد دارد این باشگاه را به اسپانسری جدید واگذار کند و جالب اینکه نام احمد مددی به عنوان فردی که قرار است در این جابجایی نقش مهمی داشته باشد، ذکر شده است.این در حالی است که مددی به عنوان مدیر و ریزشگاه آزادی از پست تازه خود کاملا راضی است و علاقه ای هم به بازگشت به مدیریت فوتبال پس از تجربه استقلال ندارد.با این وصف این شایعه عجیب که به نظر برای ادامه شرایط فعلی این باشگاه منتشر شده، از سوی تکذیب شده است. مشهدی ها که یک مسابقه سخت را مقابل تراکتور پیش روی خود می بینند، به دنبال راهی برای فرار از بحرانی هستند که مسائل ابتدای فصل گریبان گیرشان کرد.آنها از پنج مسابقه تنها یک امتیاز از دیدار مقابل آلومینیوم اراک اندوختند.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تکذیب واگذاری شهرخودرو به مالکان جدید از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×