روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "دغدغه فرهاد مجیدی در آستانه دیدار با گل‌گهر " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دغدغه فرهاد مجیدی در آستانه دیدار با گل‌گهر

دو بازیکن استقلال به دلیل سرماخوردگی امروز همراه با تیم تمرین نکردند.

به گزارش "ورزش سه"، اعضای تیم استقلال بعد از تساوی در برابر نساجی مازندران خود را برای دیدار با گل گهر سیرجان آماده می کنند. تمرینات استقلال نیز به صورت روزانه برگزار می شود.مساله مهم و نگران کننده درباره استقلال تمرین نکردن دو بازیکن این تیم است. تمرین امروز آبی پوشان در شرایطی برگزار شد که محمدحسین مرادمند و روزبه چشمی دو بازیکن این تیم به دلیل سرماخوردگی حضور پیدا نکردند و کنار سایر بازیکنان نبودند.با توجه به اینکه استقلالی ها فردا برای دیدار با گل گهر عازم سیرجان خواهند شد، مشخص نیست وضعیت چشمی و مرادمند چگونه خواهد شد. بی تردید اگر این دو بازیکن نتوانند مقابل گل گهر بازی کنند، کادرفنی باید برای جایگزینی آنها اقدام کند و همین موضوع حالا به مهم ترین دغدغه فرهاد مجیدی قبل از مصاف حساس در هفته ششم تبدیل شده است.باید دید این دو بازیکن در تمرین فردای آبی پوشان حاضر خواهند بود یا خیر.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دغدغه فرهاد مجیدی در آستانه دیدار با گل‌گهر از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×