روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "قلعه‌نویی 4 ستاره‌اش را قبل از استقلال خط زد! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قلعه‌نویی 4 ستاره‌اش را قبل از استقلال خط زد!

4 بازیکن کلیدی گل گهر سیرجان مقابل استقلال غایب خواهند بود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم گل گهر سیرجان بازی حساسی مقابل استقلال خواهد داشت و به همین خاطر اعضای این تیم روند آماده سازی شان را دنبال می کنند.تیم فوتبال گل گهر سیرجان امروز تمرینات خود را جهت آمادگی پیش از دیدار با استقلال تهران در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان دنبال می کند.نکته کلیدی پیگیری تمرینات گل گهر در سیرجان غیبت 4 بازیکن این تیم در تمرینات است. محسن فروزان ، مهران گلزاری، مرتضی تبریزی و شایان مصلح 4 بازیکنی هستند که با تصمیم امیر قلعه نویی با تیم به سیرجان سفر نکردند و در تهران زیر نظر مربی بدنساز کار را دنبال خواهند کرد.بر اساس اعلام باشگاه گل گهر، محسن فروزان و مهران گلزاری به دلیل انضباطی و مرتضی تبریزی و شایان مصلح به دلیل عملکرد نامناسب فنی در تمرینات از لیست دیدار با استقلال خط خورده اند و در این بازی حضور نخواهند داشت.بر این اساس بعد از دیدار گل گهر و استقلال قرار است جلسه کمیته انضباطی باشگاه در خصوص این 4 بازیکن تشکیل شود و بعد از آن مجوز بازگشت به تمرینات را بگیرند.تصمیم امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر در آستانه دیدار با استقلال مساله مهمی تلقی می شود و با این شرایط شاهد دگرگون شدن ترکیب این تیم در بازی چهارشنبه خواهیم بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قلعه‌نویی 4 ستاره‌اش را قبل از استقلال خط زد! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×