روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "آجورلو: اجازه نمی‌دهم کسی به استقلال ظلم کند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آجورلو: اجازه نمی‌دهم کسی به استقلال ظلم کند

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید اجازه نخواهد داد کسی به این باشگاه ظلم کند.

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی آجورلو روز گذشته به همراه سایر اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال به دیدار وزیر ورزش و جوانان رفت. در این جلسه مشکلات استقلال با حمید سجادی وزیر ورزش در میان گذاشته شد.آجورلو در مصاحبه کوتاهی با دوربین های تلویزیونی درباره این جلسه گفت:بدون رودبایستی و شفاف بحث ها مطرح شد. اینکه استقلال چه گرفتاری هایی دارد را به وزیر ورزش گفتیم و ایشان هم قول حمایت دادند.او با اشاره به بحث تبلیغات محیطی و واگذاری اش به استقلال تاکید کرد: من به عنوان خدمتگزار استقلال به عنوان خادم هواداران استقلال و با این سابقه طولانی استقلال هرگز نمی گذارم کسی به استقلال ظلم کند.آجورلو همچنین گفت: مهم این است که استقلال امروز آرام است و من از وزارت ورزش ممنونم که همه جوره پای کار ایستاده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آجورلو: اجازه نمی‌دهم کسی به استقلال ظلم کند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×