روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تساوی استقلال و پرسپولیس در دربی جوانان (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تساوی استقلال و پرسپولیس در دربی جوانان (عکس)

تیم فوتبال جوانان پرسپولیس، امروز (دوشنبه) در چارچوب دیدارهای هفته نهم رقابت های لیگ برتر جوانان تهران، میزبان تیم استقلال بود و این بازی با تساوی بدون گل پایان یافت.

به گزارش "ورزش سه"، سرخپوشان جوان امروز در چارچوب دیدارهای هفته نهم لیگ برتر تهران، میزبان استقلال بودند. این میزبانی دربی در حالی بود که جوانان پرسپولیس با 4 امتیاز در مکان پانزدهم جدول قرار گرفته بودند.جدی ترین موقعیت این بازی ابتدا نصیب شاگردان ادموند بزیک شد. یک سانتر کشیده می توانست به گل اول بدل شود ولی حسام اسکندری موقعیت یک به یک با دروازه بان در شش قدم را به بیرون زد.دقایقی بعد، ناهماهنگی مدافع با دروازه بان پرسپولیس موقعیت خطرناکی را ایجاد کرد که توپ از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. عرشیا مرادی در جریان این دیدار چند واکنش خیلی خوب داشت.سرخپوشان در دقیقه 41 هم به گلزنی نزدیک شدند. سید حسین حسینی از پشت محوطه جریمه شوت سرکشی را روانه دروازه حریف کرد که با اختلاف کمی به بیرون رفت. در نهایت بازی در پایان نیمه اول بدون گل تمام شد.و اما در نیمه دوم هم جدال دو تیم پیروزی نداشت. هر دو تیم صاحب یکی، دو موقعیت خوب شدند ولی دروازه بان ها و مدافعان موفق تر بودند تا دربی جوانان تهران بدون گل مساوی پایان یابد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تساوی استقلال و پرسپولیس در دربی جوانان (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×