روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "لیگ یک/پیوس با امتیاز به آستارا برگشت " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

لیگ یک/پیوس با امتیاز به آستارا برگشت

دو تیم استقلال ملاثانی و شهرداری آستارا به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب رقابت های هفته هفتم لیگ دسته اول امروز آخرین مسابقه میان استقلال ملاثانی و شهرداری آستارا در اهواز برگزار شد.در این مسابقه که از ساعت 14:45 شروع شد، نود دقیقه تلاش دو تیم برای باز کردن دروازه حریف گلی به همراه نداشت تا در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.کسب یک امتیاز توسط شاگردان فرشاد پیوس از میدان سخت اهواز نتیجه مطلوبی برای آنها محسوب می شود. شهرداری آستارا اگرچه با این تک امتیاز به جمع مدعیان نرسید اما 11 امتیازی شد و همچنان به شرایط خوبش ادامه می دهد.از سوی دیگر استقلال ملاثانی نیز هفتمین امتیاز را به دست آورد و در رده چهاردهم جدول باقی ماند تا برای کسب نتایج بهتر چشم به روزهای آینده داشته باشد.گفتنی است؛ در جریان بازی امروز اسد عبادی از استقلال ملاثانی با کارت قرمز داور از زمین بازی اخراج شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " لیگ یک/پیوس با امتیاز به آستارا برگشت از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×