روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "چرا بابک مرادی مورد غضب مجیدی قرار گرفت؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا بابک مرادی مورد غضب مجیدی قرار گرفت؟

سرمربی استقلال به خاطر بی انگیزگی در تمرینات بابک مرادی را در اختیار باشگاه قرار داده است.

به گزارش "ورزش سه"، بابک مرادی یکی از بازیکنان استقلال است که طی هفته های گذشته بسیار مورد توجه رسانه ها بوده است. مرادی که قبل از شروع فصل بحث هایی درباره خروج نامش از لیست استقلال وجود داشت، در نهایت در جمع شاگردان مجیدی ماندگار شد اما مشخص بود که او بابت بازی نکردن در این تیم ناراحت است.در نهایت طی روزهای گذشته او با سرمربی استقلال دچار چالش هایی شد که مجیدی را بر آن داشت تا او را در اختیار باشگاه قرار بدهد.ماجرا از این قرار است که بعد از خط خوردن مرادی از لیست بازی با نساجی، وقتی فرهاد مجیدی فردای بازی از مرادی می خواهد همچون سایر بازیکنانی که به میدان نرفته بودند، به تمرین بپردازد با مخالفت این بازیکن مواجه می شود.مرادی در روز بازی با نساجی چون در اردو و ورزشگاه نبود، همراه با مربی اختصاصی 90 دقیقه تمرین پرفشار انجام داد و به همین خاطر از مجیدی خواست که تمرین نکند و در نهایت محل تمرین را ترک کرد.این بازیکن روز گذشته در جلسه فنی تیم حاضر بود و بعد کنار سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. او امروز هم به محل تمرین رفت و در آیتم های تمرینی حضور داشت اما در اواسط تمرین مجیدی به سرپرست تیم اعلام کرد که اجازه ندهد به تمرین ادامه بدهد و سپس او را در اختیار باشگاه قرار داد. مرادی نیز خطاب به مجیدی در محل تمرین اعلام کرده که اگر او را نمی خواهد نامه عدم نیازش را امضا کند و در غیر اینصورت در تمرینات شرکت خواهد کرد. ظاهرا فرهاد مجیدی اعتقاد دارد مرادی با توجه به نبود در لیست تیم بی انگیزه است و در تمرینات آمادگی کافی را از خود نشان نمی دهد. به همین خاطر او در اختیار باشگاه قرار گرفته و باید دید چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد. گفتنی است؛ مرادی در صورت جدایی از استقلال در مقطع کنونی تا نیم فصل نمی تواند با تیم ایرانی دیگری قرارداد امضا کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا بابک مرادی مورد غضب مجیدی قرار گرفت؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×