روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تکذیب ابتلای مدافع استقلال به کرونا " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تکذیب ابتلای مدافع استقلال به کرونا

مدافع استقلال ابتلای خود به ویروس کرونا را تکذیب کرد.

به گزارش "ورزش سه"، محمدحسین مرادمند مدافع استقلال امروز در محل تمرین تیمش حضور پیدا نکرد. او در تماس با کادرفنی اعلام کرده از شب گذشته دچار سرماخوردگی شده و به همین خاطر به تمرین تیم نمی رود.در این شایعاتی مطرح شد که مرادمند به ویروس کرونا مبتلا شده و به همین خاطر باید قرنطینه برود اما این مساله از سوی این بازیکن تکذیب شده است.مرادمند اعلام کرده که دچار سرماخوردگی شده و ابراز امیدواری کرده که بتواند در سفر به سیرجان با بهبودی حالش استقلال را همراهی کند. مرادمند امروز را استراحت کرد و به احتمال فراوان فردا به محل تمرین می رود اما اینکه عصر روز سه شنبه همراه استقلال به سیرجان سفر کند یا خیر هنوز به طور دقیق مشخص نشده است.گفتنی است؛ مرادمند در بازی دور برگشت فصل گذشته استقلال مقابل گل گهر زننده یکی از گلهای پیروزی بخش تیمش بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تکذیب ابتلای مدافع استقلال به کرونا از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×