روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت تبلیغات محیطی به سازمان لیگ؟ " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت تبلیغات محیطی به سازمان لیگ؟

صادق درودگر در صحبتهای شب گذشته اش اعلام کرد که برای بازیهای هفته هفتم تبلیغات محیطی در اختیار باشگاه ها نخواهند بود.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که فردا باشگاه پرسپولیس با تبلیغات محیطی اختصاصی پای به دیدار مقابل صنعت نفت خواهد گذاشت، عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ از بازگشت حق تبلیغات محیطی به این نهاد پس از این دیدار می گوید.صادق درودگر با اشاره به اینکه کارگزاران پرسپولیس و استقلال تضمین خود را ارائه نکرده اند گفت: بازی بعدی استقلال تبلیغات محیطی (در اختیار باشگاه) نخواهد داشت و البته این نظر من است و باید به هیئت رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برود.درودگر درباره به اجرای تبلیغات محیطی توسط باشگاه پرسپولیس در روز چهارشنبه توضیح داد: بر اساس صورت جلسه ای که در حضور کارگروه انجام دادیم، تفاهم کردیم با هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، متاسفانه استقلال رفتار مناسبی با سازمان لیگ نداشت اما هماهنگی لازم را با باشگاه پرسپولیس داریم و تبلیغاتی که دارند را طی نامه ای به ما می دهند و ما برایشان اجرا می کنیم.حالا باید منتظر واکنش سردار آجورلو بود و دید که این ماجرا به چه ستی پیش خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت تبلیغات محیطی به سازمان لیگ؟ از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×