روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "تراکتوری ها در تدارک میزبانی از تماشاگران " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تراکتوری ها در تدارک میزبانی از تماشاگران

باشگاه تراکتور در تلاش است تا با همکاری مسئولان شهری، شرایط را برای میزبانی تماشاگرانش مهیا کند.

به گزارش "ورزش سه"، بازگشت تماشاگران به ورزشگاهها بعد از حدود دو سال انتظار، در بازی هفته گذشته تیم های استقلال و نساجی رخ داد و شاهد حضور 5 هزار نفر در بازی دو تیم بودیم. این هفته هم قرار است پرسپولیس در شرایطی مشابه از صنعت نفت پذیرایی کند.به دنبال این اتفاق، دیگر تیم ها نیز خود را آماده پذیرایی از تماشاگران می کنند. تیم های پرهواداری چون تراکتور و سپاهان در تلاش هستند تا زمینه ای را فراهم کنند تا بازی های خانگی آنها نیز با حضور تماشاگرانشان برگزار شود.در شرایطی که طی هفته های اخیر تصاویری از شرایط نه چندان مساعد ورزشگاه یادگار امام برای پذیرایی از بازی های خانگی تراکتور منتشر شد، مسئولان باشگاه تبریزی در تلاش هستند تا با همکاری مسئولان شهری، نواقصات موجود را هر چه سریع تر حل کرده و خود را برای میزبانی آماده کنند.باشگاه تراکتور نامه نگاری هایی با اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی و فدراسیون فوتبال انجام داده است. این باشگاه در حال حاضر بازی های خانگی خود را در بنیان دیزل انجام می دهد ولی در صورت بازگشت تماشاگران، بازی های خانگی خود را به ورزشگاه یادگار امام منتقل خواهد کرد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تراکتوری ها در تدارک میزبانی از تماشاگران از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×