روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "انتقاد هواداران به بلیت فروشی بازی پرسپولیس (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

انتقاد هواداران به بلیت فروشی بازی پرسپولیس (عکس)

سامانه شرکت توسعه و تجهیز برای بلیت فروشی عملکرد ضعیفی را در ساعت نخست ارائه کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، بلیت فروشی بازی پرسپولیس و صنعت نفت در مالی آغاز شده که در فضای مجازی انتقادات بسیار زیادی نسبت به سامانه فروش بلیت انجام داده است.نکته مهم اینکه فروش بلیت همچنان در اختیار سامانه متعلق به «برهان مبین» شرکت توسعه و تجهیز قرار دارد. پیش تر در برنامه نود به دلیل اختصاص درصد بالایی از عواید فروش بلیت به این شرکت، انتقاداتی مطرح و امتیاز فروش بلیت از آنها سلب شده بود.مهمترین نکته این است که سایت به هیچ وجه پاسخگویی خوبی در قبال استقلال طرفداران ندارد و در بهترین حالت با سرعت بسیار پایین و کندی حداکثری فرایند خرید بلیت را طی می کند. البته که تصاویر منتشره در فضای مجازی حاکی از اختلال و قطعی این وبسایت دارد.سامانه بلیت فروشی برای دقایقی طولانی در همین وضعیت باقی می ماند.سایت اقدام به فروش ۵ هزار بلیت برای این بازی می کند که در پشت دروازه و روبروی جایگاه خواهد بود. پیگیری ها از داخل وبسایت حاکی از آن است که حدود ۳ هزار بلیت به فروش رسیده است.قیمت بلیت ها ۸۰ و ۵۰ هزار تومان است. باشگاه پرسپولیس ادعا می کند در صورتی که متقاضیان با کد هواداری از اپلیکیشن اوانو وارد سامانه بلیت فروشی شوند، ۳۰ درصد تخفیف دریافت می کنند اما این در حالی است که برخی از هواداران در فضای مجازی نوشته اند که سامانه برهان مبین، به جای تخفیف ۳۰ درصدی، ۹ درصد مالیات هم دریافت می کند تا بلیت روبروی جایگاه از ۱۰۰ هزار تومان هم بالاتر برود.باشگاه پرسپولیس در ماه های آینده در تلاش خواهد بود تا سامانه اختصاصی برای فروش بلیت تهیه کند اما همچنان به نظر می رسد برهان مبین متعلق به شرکت توسعه و تجهیز بلیت فروشی را انجام خواهد داد؛ آن هم در شرایطی که هنوز مشخص نیست عواید فروش بلیت به چه شکلی تقسیم بندی می شوند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " انتقاد هواداران به بلیت فروشی بازی پرسپولیس (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×