روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "محمود فکری و رد پیشنهاد تیم مدعی صعود " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمود فکری و رد پیشنهاد تیم مدعی صعود

محمود فکری، سرمربی فصل گذشته استقلال و نفت مسجد سلیمان پیشنهاد یک تیم مدعی در لیگ یک را برای صعود به لیگ برتر رد کرد و اذعان داشت نیت مربیگری در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور را ندارد. 

به گزارش "ورزش سه"، این در حالی است که محمود فکری پیش از حضور در نساجی و در ادامه استقلال و نفت مسجد سلیمان در تیم های دسته اولی مربیگری کرده بود و کارنامه اش در این لیگ قابل دفاع است. به این دلیل که به همراه تیم نفت مسجد سلیمان به لیگ برتر صعود کرده ودر آلومینیوم اراک و شاهین شهرداری بوشهر هم در میانه های راه جدا شد اما در نهایت هر دو تیم به لیگ برتر صعود کردند. محمود فکری در ابتدای فصل هم با دو باشگاه پیکان و نفت مسجد سلیمان مذاکره کرد و حتی با نفت مسجد سلیمان هم قرارداد بست اما این توافق خیلی دوام نداشت و بر خلاف تصور فصل جدید لیگ برتر بدون مربیانی چون او شروع شد. با پاسخ منفی محمود فکری به تیم دسته اولی مدعی به نظر می رسد این مربی منتظر می ایستد تا شرایط حضور او در یک تیم لیگ برتری مهیا شود و بار دیگر به کار مربیگری برگردد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمود فکری و رد پیشنهاد تیم مدعی صعود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×