روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش مظاهری و مرادی پس از خط خوردن " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش مظاهری و مرادی پس از خط خوردن

دو بازیکن استقلال پس از خط خوردن از فهرست تیم برای دیدار با گل گهر، برای تیمشان آرزوی موفقیت کردند.

به گزارش "ورزش سه"، کاروان استقلال با پروازی راهی کرمان و شهر سیرجان شد تا فردا به مصاف گل گهر برود. پس از آخرین تمرین آبی های پایتخت پیش از دیدار فردا، فرهاد مجیدی لیست تیمش را برای این مسابقه اعلام کرد و روی نام رشید مظاهری سنگربان با تجربه تیمش خط قرمز کشید.مظاهری پس از اینکه هفته گذشته نیز به دلیل یک سری مشکلات از لیست تیم کنار گذاشته شده بود و علیرضا رضایی درون دروازه استقلال ایستاده بود، برای این مسابقه نیز نام این بازیکن در فهرست نفرات دعوت شده برای دیدار فردا دیده نمی شود و آبی ها با حسینی و رضایی راهی سیرجان شده اند.بابک مرادی نیز دیگر غایب آبی هاست. او به دلیل مسائل انضباطی از تیم کنار گذاشته شده و استقلال را در سفر به سیرجان همراهی نمی کند. گفته می شود این بازیکن به دلیل برخی مسائل انضباطی در حاشیه تمرین روز گذشته، توسط مجیدی در اختیار مدیریت باشگاه قرار داده شده است.این دو بازیکن پیش از پرواز استقلال به سیرجان، با انتشار استوری هایی در صفحات شخصی خود در اینستاگرام، برای تیمشان در دیدار فردا آرزوی موفقیت کردند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش مظاهری و مرادی پس از خط خوردن از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×