روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "عارف آقاسی بالاخره در استقلال فیکس می‌شود " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عارف آقاسی بالاخره در استقلال فیکس می‌شود

مدافع استقلال به احتمال فراوان مقابل گل گهر سیرجان از ابتدا به میدان خواهد رفت.

به گزارش "ورزش سه"، عارف آقاسی که در نقل و انتقالات تابستانی از فولاد خوزستان راهی استقلال شد، تاکنون در هیچ مسابقه ای در ترکیب اصلی تیمش قرار نگرفته است.در 5 مسابقه قبلی استقلال فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها تصمیم گرفته از وجود محمد دانشگر، محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی در خط دفاعی 3 نفره تیمش استفاده کند و آقاسی در تمام این مدت فقط به عنوان یار تعویضی شانس حضور در ترکیب را پیدا کرده است.حالا اما در مصاف با گل گهر سیرجان به احتمال فراوان آقاسی اولین حضور ثابت خود را در ترکیب تجربه خواهد کرد. با توجه به سرماخوردگی مرادمند و غیبت او در سفر استقلال به سیرجان حالا آقاسی شانس حضور در ترکیب اصلی را پیدا کرده است.به احتمال زیاد آقاسی در سمت چپ دفاع 3 نفره استقلال در بازی فردا به میدان خواهد رفت و قطعا این مدافع باتجربه انگیزه زیادی برای درخشش در ترکیب آبی ها و ادامه حضور در ترکیب ثابت دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عارف آقاسی بالاخره در استقلال فیکس می‌شود از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×