روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نساجی- پیکان؛ قطعا بدون تماشاگر " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نساجی- پیکان؛ قطعا بدون تماشاگر

دیدار نساجی و پیکان تهران بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه"، با وجود درخواست های مکرر مسئولان باشگاه نساجی برای حضور تماشاگر در بازی فردای این تیم با پیکان تهران اما سازمان لیگ مجوز ورود تماشاگر به ورزشگاه ساری را صادر نکرد.مدیران نساجی با ارسال نامه رسمی به سازمان لیگ خواهان آن شدند تا هواداران آنها نیز مثل استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه شهدای ساری بروند و نظاره گر دیدار تیم شان با پیکان باشند اما این درخواست رسما رد شد.سازمان لیگ که روز گذشته هم طی نامه رسمی به باشگاه نساجی مخالفت خود با حضور تماشاگر در ساری را اعلام کرده بود، پای تصمیم خود ایستاد.در جلسه هماهنگی دیدار نساجی و پیکان که سه شنبه شب برگزار شد، نماینده فدراسیون فوتبال بار دیگر بر برگزاری بازی بدون حضور تماشاگر تاکید کرد و فردا در ورزشگاه شهدای ساری هیچ تماشاگری مجوز ورود به سکوها را پیدا نخواهد کرد.گفتنی است؛ دیدار نساجی و پیکان ساعت 15 روز چهارشنبه در ورزشگاه شهدای ساری برگزار می شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نساجی- پیکان؛ قطعا بدون تماشاگر از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×