روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "هافبک پرسپولیس؛ بهترین پاسور لیگ قهرمانان آسیا " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هافبک پرسپولیس؛ بهترین پاسور لیگ قهرمانان آسیا

هافبک پرسپولیس به عنوان بهترین سازنده گل در فصل 2021 لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شد. 

به گزارش "ورزش سه"، پرونده فصل 2021 لیگ قهرمانان آسیا شب گذشته با برگزاری دیدار نهایی بین تیم های الهلال – پوهانگ استیلرز در استادیوم ملک فهد شهر ریاض بسته شد و تیم عربستانی با پیروزی دو بر صفر در این مسابقه علاوه بر فتح جام قهرمانی مسابقات تبدیل به پرافتخارترین تیم باشگاهی قاره کهن تبدیل شد. اما در مسابقات این فصل مهدی ترابی از پرسپولیس با خلق 5 موقعیت گل به عنوان بهترین پاسور مسابقات انتخاب شد. مهدی ترابی که یکی از بازیکنان کلیدی این تیم بشمار می رود در بازی های این فصل زننده گل های حساسی هم برای تیمش بوده که نمونه آن در بازی با استقلال تاجیکستان در شهر دوشنبه بود. ضربه فنی تماشایی او دردقایق پایانی بازی رای به برتری پرسپولیس و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی بازی ها داد که دراین مرحله پرسپولیس با شکست در برابر الهلال از صعود به مرحله نیمه نهایی مسابقات باز ماند و این تیم الهلال بود که حریف النصر در مرحله نیمه نهایی شد. پرسپولیس که دو نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا در سال های اخیر را در کارنامه به ثبت رسانده در بازی های این فصل در برابر الهلال نتوانست قد علم کند و در مسابقه ای که حریف برتری کامل داشت نتیجه را واگذار کند تا ماموریت قهرمانی این تیم در بازی های آسیا به فصل های بعدی موکول شود. تیم الهلال که از بازیکنان خارجی با کیفیتی بهره می برد برای تدوام موقعیت خود در لیگ قهرمانان آسیا به کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد جذب بازیکنان خارجی بیشتری را داده است که این موضوع مورد تایید AFC قرار گرفته است. البته همانند گذشته تیم ها می توانند از سهمیه 1+3 در بازی های لیگ قهرمانان آسیا استفاده کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هافبک پرسپولیس؛ بهترین پاسور لیگ قهرمانان آسیا از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×