روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ظرفیت ورزشگاه آزادی به 26 هزار نفر رسید (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ظرفیت ورزشگاه آزادی به 26 هزار نفر رسید (عکس)

تا پایان پاندمی کرونا ورزشگاه آزادی حداکثر میزبان 26 هزار نفر خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی میزبان صنعت نفت آبادان خواهد بود که این بازی در حضور 5 هزار طرفدار پرسپولیسی برگزار می شود و نکته جالب اینکه سرخپوشان در اقدامی جدید صندلی های ورزشگاه آزادی را طبق پروتکل وزارت بهداشت برای میزبانی از طرفداران آماده کرده اند.بر اساس از هر سه صندلی یکی قابل استقرار است و دو تای دیگر برای فاصله فیزیکی باید خالی بمانند. این پروتکل در بازی با استقلال رعایت نشد و جنجال های زیادی را به وجود آورد.بر این اساس ورزشگاه آزادی که با 78116 صندلی بزرگترین استادیوم ایران بود، حالا حداکثر 26 هزار نفر را در خود جای خواهد داد و با این حساب شاید دربی 97 کم تماشاگرترین دربی رسمی فوتبال ایران باشد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ظرفیت ورزشگاه آزادی به 26 هزار نفر رسید (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×