روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ستاره تیم ملی نه قلعه نویی بود نه عاشوری (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ستاره تیم ملی نه قلعه نویی بود نه عاشوری (عکس)

مهدی رضایی مجد کاپیتان تیم ملی جوانان ایران در سالهای 60و 61 بسیجی بود که به شهادت رسید. او یکی از بهترین فوتبالیست های دهه 60 ایران بود.

به گزارش "ورزش سه "، کافی است به تصویر تیمی گرفته شده از تیم ملی ایران به دقت نگاه شود . نفر دوم و سوم ایستاده از راست جلال بشرزاد و محسن عاشوری هستند و نفرات سوم و چهارم نشسته از راست امیر قلعه نویی و سعید مظاهری . این ها فوتبالیست های بزرگ دهه 60بودند که بعدها امیر قلعه نویی و محسن عاشوری راهشان را جدا کردند وسالها پلی میکر دو تیم استقلال و پرسپولیس شدند. در کنار قلعه نویی کاپیتان آن سالهای فوتبال ایران نشسته است . شهید مهدی رضایی مجد که رابطه صمیمی با امیر قلعه نویی داشت و در کنار آن ستاره ها کاپیتان تیم ملی جوانان بود ،ولی بازوبند به دست نمی زد.رضایی مجد بعد از حضور در اکباتان و تهران جوان به پرسپولیس پیوست و علی پروین رضایی مجد را جانشین ستاره آن سالهای پرسپولیس ناصر محمدخانی می دانست. فوتبالیستی توانا با تکنیک ناب ایرانی که خواهان زیادی بین تیم های تهرانی داشت. رضایی مجد که بسیجی بود ، بین فوتبال و دفاع از میهن دومی را انتخاب کرد و بعد از پیوستن به پرسپولیس به جبهه های جنگ رفت و در ۱۰ اسفند سال ۶۵ در عملیات تکمیلی کربلای ۵ در منطقه عمومی شلمچه به فیض شهادت نائل شد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ستاره تیم ملی نه قلعه نویی بود نه عاشوری (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×