روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "ترکیب استقلال برابر گل گهر اعلام شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ترکیب استقلال برابر گل گهر اعلام شد

ممکن است که فرهاد مجیدی برای دیدار برابر گل گهر، چند تغییر را در ترکیب تیمش ایجاد کند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، به مصاف گل گهر می رود. آبی های پایتخت برای بازگشت دوباره به صدر جدول، محکوم به کسب پیروزی هستند و در سمت مقابل نیز سیرجانی ها با تعداد زیادی از بازیکنان سابق استقلال، به مصاف این تیم می روند.* اعتماد دوباره به گلر جوانعلیرضا رضایی برابر نساجی نمایش بسیار خوبی داشت. سنگربان جوانی که تابستان امسال به استقلال آمد و با وجود حضور مظاهری و حسینی، کمتر کسی شانسی برای حضور او در دروازه آبی ها متصور می شد. با این وجود، او بهترین بازیکن تیمش مقابل قائمشهری ها بود و امروز نیز درون قفس توری تیمش قرار می گیرد.* عارف به جای مرادمندمحمدحسین مرادمند به دلیل سرما خوردگی این بازی را از دست داد و عارف آقاسی امروز به جای او در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت. محمد دانشگر نیز که در دیدار گذشته بازوبند کاپیتانی را بر دست بسته بود، امروز به میدان می رود. سیاوش یزدانی یکی از بهترین مدافعین لیگ بیست و یکم نیز همچون روال سابق برای استقلال بازی خواهد کرد.* مجیدی در چپ و مرکز تغییر ایجاد می کند؟جعفر سلمانی در دو بازی گذشته استقلال در حد انتظار ظاهر نشده و ممکن است در دیدار امروز متین کریم زاده جای او به کار گرفته شود. حدس زدن ترکیب استقلال یکی از سخت ترین کارهای ممکن است و تا لحظات آخر مشخص نیست در ذهن فرهاد مجیدی و کادرفنی او چه می گذرد. باید دید سرمربی آبی ها قصد انجام تغییر را در خط هافبک تیمش دارد یا خیر.با این وجود، مهدی مهدی پور که در دیدارهای گذشته در خدمت تیمش بوده، امروز نیز در میانه میدان بازی خواهد کرد. در سمت راست نیز وریا غفوری کاپیتان استقلال انجام وظیفه می کند. کوین یامگا که شروع طوفانی در ترکیب استقلال داشت، امروز نیز از ابتدا به میدان می رود. رودی ژستد نیز مهاجم مورد اعتماد فرهاد مجیدی است که برای سومین دیدار متوالی از ابتدا بازی می کند. ترکیب احتمالی استقلال برابر گل گهر:علی رضا رضاییمحمد دانشگرسیاوش یزدانیعارف آقاسیمتین کریم زادهمهدی مهدی پورآرش رضاوندسعید مهریوریا غفوری (کاپیتان)کوین یامگارودی ژستد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ترکیب استقلال برابر گل گهر اعلام شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×