روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شاکری به گل‌گهری‌ها: شام دعوت من وُلُنجک! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شاکری به گل‌گهری‌ها: شام دعوت من وُلُنجک!

یونس شاکری بازیکن مصدوم گل گهر برای هم تیمی هایش پیام ویدئویی جذابی فرستاد.

به گزارش "ورزش سه"، یونس شاکری مهاجم گل گهر در دقایق پایانی نیمه اول بازی مقابل پرسپولیس در هفته چهارم مصدوم شد و نتوانست ادامه دهد. شاکری با کشیدگی رباط صلیبی رو به رو شده و چند هفته از میادین دور خواهد بود.این بازیکن نیشابوری به سبک خودش پیش از بازی برابر استقلال ویدئویی پر انرژی را برای هم تیمی هایش فرستاد و به آنها روحیه داد. شاکری در این ویدئو گفت: از داداشای گلم و از کادر فنی محترم تشکر می کنم خیلی ممنونم که به یادم بودید. دست تک تک شما را می بوسم و امیدوارم در بازی پیش رو نهایت تلاش تان را بکنید و یک سه امتیاز خیلی شیرین به دست بیاورید و دل مردم سیرجان به خصوص من را که دلم برای شما تنگ شده را شاد کنید.شاکری در پایان قول جالبی به رفقایش داد و گفت: به جان داییم قول می دهم همه شما را شام ولنجک دعوت کنم تا همه عشق کنید. دمتان گرم. دوستتان دارم. یاعلی.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شاکری به گل‌گهری‌ها: شام دعوت من وُلُنجک! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×