روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "گزارش بازی گل گهر و استقلال تاریخ 1400/09/04 " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گزارش بازی گل گهر و استقلال تاریخ 1400/09/04

استقلال و گل گهر در یکی از دیدارهای حساس هفته ششم رقابت های لیگ برتر ایران به مصاف هم رفته اند. دیداری که صحنه تقابل قلعه نویی و مجیدی است.

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای حساس هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال در استادیوم شهید قاسم سلیمانی سیرجان مهمان گل گهر است. آبی پوشان پس از 3 پیروزی متوالی در لیگ جدید، در دو بازی قبلی با نتیجه تساوی متوقف شده اند و همین لغزش سبب شد تا صدر جدول برای آنها از دست برود.حالا فرهاد مجیدی در تقابل دیگری با امیر قلعه نویی، به دنبال پنجمین پیروزی متوالی خود برابر مربی سابق خودش است. فرهاد پیش از این در زمان حضور قلعه نویی در سپاهان و فصل قبل با گل گهر، در 4 بازی متوالی مچ ژنرال را خواباند و حالا از انگیزه های زیادی برای پیروزی و رسیدن به صدر برخوردار است. البته ساعتی پیش از این بازی به او اعلام شد که نمی تواند از خارجی هایش استفاده کند و این مسئله سبب از دست رفتن تمرکز آبی ها شده است.در سمت مقابل نیز گل گهر قرار دارد. شاگردان قلعه نویی فصل را نسبتا خوب آغاز کرده اند و اکنون شانس این را دارند تا با پیروزی در این دیدار خانگی، به رتبه دوم جدول رده بندی صعود کنند. قلعه نویی بیش از 3 سال است که برابر استقلال طعم پیروزی را نچشیده و باید دید امروز چه نتیجه ای حاصل می شود.گزارش لحظه به لحظه دیدار تیم های گل گهر سیرجان و استقلال را در همین صفحه از "ورزش سه" دنبال کنید:بازی از هفته ششم بیست و یکمین دوره رقابت های لیگ برتر چهارشنبه: 03/09/1400 ؛ ساعت: 16:00 ورزشگاه: قاسم سلیمانی سیرجان / بدون تماشاگر گروه داوری: علی صفایی / کمک ها: سعید قاسمی – حسن ظهیری؛ داور چهارم: حسین زمانی / ناظر: خداداد افشاریانترکیب گل گهر:محمد حسین اکبرمنادیآرمین سهرابیانعلیرضا علیزادهمهدی تیکدریفرشید باقریمیلاد زکی پورسعید صادقیمسیح زاهدیمحمد رضا خانزادهامین پورعلیاریک بایناماسرمربی: امیر قلعه نوییترکیب استقلال:علیرضا رضاییسیاوش یزدانیمحمد دانشگرعارف آقاسیمهدی مهدی پورآرش رضاوندوریا غفوریمتین کریم زادهسعید مهریامین قاسمی نژادمحمدرضا آزادیسرمربی: فرهاد مجیدی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گزارش بازی گل گهر و استقلال تاریخ 1400/09/04 از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×