روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "پایان حسرت 5 هزار هوادار پرسپولیس " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پایان حسرت 5 هزار هوادار پرسپولیس

بعد از استقلال، پرسپولیس نیز توانسته این هفته از حمایت هواداران خود برابر حریف سود ببرد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از بیش از 600 روز دوری هواداران پرسپولیس از همراهی با این تیم در استادیوم آزادی به دلیل پروتکل های بهداشتی دوران کرونا، اکنون مجوز حضور تعداد 59 هزار نفر برای دیدار مقابل نفت آبادان صادر شده است.هفته گذشته سازمان لیگ موفق شد با هماهنگی ستاد مبارزه با کرونا و وزارت بهداشت، مجوز حضور حدود 5 هزار هوادار را در استادیوم آزادی برای دیدار دو تیم استقلال و نساجی مازندران را دریافت کند. اکنون پرسپولیس نیز در این هفته همین تعداد هوادار را برای دیدار مقابل نفت آبادان دریافت کرده است. باشگاه پرسپولیس با همکاری کانون هواداران خود به دنبال این است با سود بردن از تجربه دیدار هفته گذشته رقیب و شرایط حضور هواداران، این دیدار را به بهترین شکل با همراهی هواداران خود دنبال کند و از حمایت آنها بهره ببرد.پرسپولیس طی سه هفته اخیر نتوانسته بود به برد دست یابد و اکنون امیدوار است در روز پاگشای هوادارانش برد را در استادیوم آزادی جشن بگیرد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پایان حسرت 5 هزار هوادار پرسپولیس از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×