روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بیانی: این زمین برای تیم‌های دهه 50-60 خوب بود! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بیانی: این زمین برای تیم‌های دهه 50-60 خوب بود!

مربی نساجی مازندران نسبت به وضعیت زمین چمن ورزشگاه شهدای ساری واکنش تندی نشان داد.

به گزارش "ورزش سه" بعد از اتمام دوئل نساجی و پیکان با تساوی 2-2، شاهرخ بیانی مربی تیم نساجی در نشست خبری بعد از بازی حاضر شد و به شدت از وضعیت زمین چمن شهدای ساری گلایه کرد؛ او گفت: اصلا بازی قشنگی در این زمین نبود، ما در این زمین مشکل داری؛. تیم ما روی زمین فوتبال بازی می کند و ما در آزادی مقابل استقلال و پرسپولیس دیدید چقدر خوب بازی کردیم.بیانی با اشاره به خواسته کادرفنی نساجی در هفته های نخست لیگ برتر گفت: برای این شراط متاسفم، اکت الهامی چیزی که اول خواسته بود، یک زمین خوب بود. ما در هفته ششم هستیم و هنوز زمین خوب نداریم.مربی نساجی در ادامه انتقادات خود درباره وضعیت چمن مسابقه توضیح داد: تماشاگران هم نتیجه خوب از تیم می خواهند؛ این زمین برای تیم هایی خوب است که دهه 50، 60 فوتبال بازی می کردند بازیکنان از هرجا می گرفتند بلند به توپ ضربه می زدند و واقعا زشت است.شاهین بیانی در بخش پایانی صحبت های خود با اشاره به وضعیت بد چمن، این چنین گفت: ادعای حرفه ای بودن می کنیم اما 4 تا زمین مناسب و خوب هم نداریم!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بیانی: این زمین برای تیم‌های دهه 50-60 خوب بود! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×