روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی:قابل پیش‌بینی بود،می‌دانستم با کی بازی دارم! " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی:قابل پیش‌بینی بود،می‌دانستم با کی بازی دارم!

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست مطبوعاتی بعد از مسایقه حمله زودهنگامی به امیر قلعه نویی داشت.

به گزارش ورزش سه ، مجیدی که با عصبانیت و ناراحتی در سالن کنفرانس حاضر شده بود،با مقصر دانستن مسئولان برگزاری بازی کنایه ای مشهود به سرمربی حریف زد که امروز از روی سکوها این بازی را تماشا می کرد.در ابتدای نشست خبری محمد نوریفر مدیررسانه استقلال ضمن قدردانی از حضور هواداران این تیم در سیرجان برای حمایت و تشویق تیم که شب گذشته محل هتل این باشگاه حاضر شده بودند، بار دیگر نسبت به منع بکارگیری دو بازیکن خارجی تیمش اعتراض خود را اعلام کرد: همه چیز برای ما تحت تاثیر شوکی است که کمتر از دو ساعت قبل از این بازی به رختکن ما وارد شد. من زیاد صحبت نمی کنم و آقای مجیدی در این باره توضیح خواهند داد. سرمربی استقلال بعد از تساوی تیمش در سیرجان مقابل گل گهر گفت: دوست نداشتم به کنفرانس بیایم و به احترام شما خبرنگاران عزیز آمدم. اتفاقاتی در فوتبال ما می افتد که تعجب می کنم. تیمم کار کرده و تمرین کردیم و اینجا حاضر شدیم، صبح جلسه فنی در هتل و وارد استادیوم شدیم و ناگهان گفتند دو بازیکن شما نمی توانند بازی کنند. این مساله را نمی توانستند در جلسه هماهنگی یا 24 ساعت زودتر بگویند. ساعت نامه را ببینید که زمانی به ما ابلاغ کردند 13:29 دقیقه است. روز گذشته که دستیارم به من گفت چند بازیکن را به سیرجان خواهیم برد به او گفتم هر چه بازیکن داریم ببریم. این اتفاقی که افتاد برای من قابل پیش بینی بود و بالاخره می دانم با چه کسی بازی دارم! اما از بازیکنانم خواستم با توجه به اتفاقی که افتاد تمام تلاش خودشان را بکنند. بازیکنانم فوتبال زیبایی را دیدند. کسانی که بازی را از تلویزیون دیدند، فکر کنم گلر ما را ندیدند! در نیمه دوم که اصلا به دروازه ما نرسیدند. واقعا جای تاسف دارد که در فوتبال حرفه ای برای یک بازیکن بعد از 5 هفته نامه بزنند که نمی تواند بازی کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی:قابل پیش‌بینی بود،می‌دانستم با کی بازی دارم! از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×