روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "واکنش ناظر بازی به منع بازی دو خارجی استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

واکنش ناظر بازی به منع بازی دو خارجی استقلال

ناظر مسابقه تیم های استقلال و گل گهر سیرجان نسبت به حواشی شکل گرفته درباره عدم بازی دو بازیکن خارجی استقلال پاسخ داد.

به گزارش "ورزش سه" غلامحسین نوشه ور ناظر مسابقه دیدار تیم های استقلال و گل گهر سیرجان در پایان بازی در گفتگو با خبرنگاران گفت: من گزارشم را نوشتم و تحویل سازمان لیگ می دهم.او در پاسخ به این که چرا شب قبل از بازی اعلام نشده، گفت: من نمی توانم چیزی بگویم و سازمان لیگ باید پاسخ بدهد؛ این مسئله به عهده سازمان لیگ است و به عهده من نیست، اگر جوابی هم باشد باید پاسخ از طرف آن ها باشد.نوشه ور درباره این که ممنوعیت حضور دو بازیکن استقلال چه زمانی به او اعلام شده، پاسخ داد: دیگر سازمان لیگ به من اعلام کرد و من هم به استقلالی ها گفتم؛ من موظف به اجرای مقررات و قوانین هستم و آن چیزی که سازمان لیگ ابلاغ می کند را باید اجرا کنم و لاغیر. من مجری هستم، کسی دیگر تصمیم می گیرد و من فقط باید اجرا کنم و تکلیفم در قبال سازمان لیگ فقط اجرا است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " واکنش ناظر بازی به منع بازی دو خارجی استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×