روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال از گل‌گهر شکایت می‌کند " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال از گل‌گهر شکایت می‌کند

سرپرست تیم فوتبال استقلال موضع تندی علیه تصمیم سازمان لیگ گرفت و از استعلام وضعیت خارجی گل گهر خبر داد.

به گزارش "ورزش سه" بیژن طاهری سرپرست آبی پوشان پایتخت در میکسدزون ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان، در گفتگو با خبرنگاران درباره ممنوعیت حضور خارجی ها در ترکیب استقلال گفت: واقعا تمرکزمان را بهم ریخت، هر خبری که رسانه ها کار می کنند را که ما نباید پیش بینی کنیم؛ به ما شب قبل از بازی اگر بازیکنی نمی تواند بازی کند، بگویند نه ظهر بازی! شب قبل از بازی جلسه هماهنگی است و در آنجا به ما می گویند که بازیکن محروم است یا سه اخطاره است اما به ما حرفی نزدند تا امروز ظهر که گفتند.وی افزود: تیم حقوقی مان در حال بررسی است تا انشالله برای هفته آینده این مشکل حل شود.طاهری درباره این که آیا شخصی را دخیل در این اتفاق می داند، پاسخ داد: به هر حال اگر کسی دخیل نبود، امروز بازیکنان مان بازی می کردند؛ چرا که تا امروز بازی کردند؟ ما ضمانت نامه هم گذاشته ایم، سند منزلی است که در گرو سازمان لیگ است و نباید امروز این اتفاق می افتاد و بازیکنان مان محروم می شدند.سرپرست استقلال در پاسخ به این که وضعیت بازیکن گابنی گل گهر به چه شکلی بوده است، گفت: تیم حقوقی ما در حال بررسی است، ما طبق قانون 24 ساعت می توانیم شکایت کنیم؛ انشالله تا فردا اگر قرار باشد که شکایت کنیم، شکایت خواهیم کرد.بیژن طاهری در واکنش به سکوت ناظر بازی درباره این که چه زمانی به استقلالی ها ممنوعیت بازیکنان خارجی اعلام شده، گفت: امروز ساعت 13:30 به باشگاه اعلام شده و ما هم ساعت 14 به سرمربی اعلام کردیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال از گل‌گهر شکایت می‌کند از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×