روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سرآسیایی: نیمه اول ما خوب بودیم و نیمه دوم استقلال " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرآسیایی: نیمه اول ما خوب بودیم و نیمه دوم استقلال

مربی گل گهر سیرجان نسبت به عملکرد تیمش در بازی با استقلال واکنش نشان داد و از نمایش شاگردان خود راضی نبود.

به گزارش "ورزش سه" مجتبی سرآسیایی مربی گل گهر که این روزها در کسوت مربی کنار خط در روزهای محرومیت امیر قلعه نویی مشغول به فعالیت است، در کنفرانس خبری بعد از بازی تیمش مقابل استقلال حاضر شد و درباره بازی امروز گفت: به هر دو تیم خداقوت می گویم. بازی از لحاظ کیفی شرایط خوبی نداشت و شاید وضعیت آن از نظر فیزیکی و تلاش بازیکنان خوب بود؛ بازیکنان دو تیم دوندگی، جنگ های تن به تن و درگیری های فیزیکی زیادی داشتند.سرآسیایی با اشاره به عملکرد فنی دو تیم گفت: در نیمه اول شرایط بازی برای ما بهتر بود و توپ و میدان را بیشتر در اختیار داشتیم؛ در نیمه دوم هم استقلال این شرایط را داشت.مربی گل گهر با انتقاد از عملکرد شاگردانش پاسخ داد: از لحاظ فنی روز خوبی نداشتیم و انتظار ما از بازیکنان خودمان بالاتر است؛ به جز تلاش بازیکنان و زحمتی که کشیدند، از این شرایط و وضعیت فنی راضی نیستیم.او اشاره ای هم به عدم حضور تماشاگران داشت و گفت: این موضوع تأثیر زیادی در نتایج و کیفیت تیم ها دارد و همه این امتیازات در پایان فصل، شرایط خاصی در جدول ایجاد می کند؛ یک تیم در این هفته و یک تیم دیگر در هفته گذشته از تماشاگران خود استفاده کردند.سرآسیایی ادامه داد: این اتفاق اما برای ما نمی افتد و غیبت هواداران در روند کیفی و نتایج گل گهر موثر است؛ حضور آنها به ما خیلی خیلی کمک می کند و مثمرثمر است.مربی گل گهر سیرجان در بخش پایانی صحبت های خود درباره عملکرد مهاجم گابنی تیمش هم گفت: حفظ توپ و دوندگی خوبی داشت؛ برای بازی اول خوب بود و مسئولیت هایش را خوب انجام داد ولی در کل تیم ما خوب نبود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرآسیایی: نیمه اول ما خوب بودیم و نیمه دوم استقلال از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×