روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "نتیجه گیری ذوب آهن روی نمودار سینوس (عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نتیجه گیری ذوب آهن روی نمودار سینوس (عکس)

شاگردان تارتار تا پایان هفته ششم طبق نمودار سینوس نتیجه گرفته اند.

به گزارش ورزش سه، حفظ سهمیه لیگ برتر در لیگ بیستم، کار بزرگی بود که ذوب آهن آن را انجام داد تا پس از پشت سر گذاشتن یک فصل عجیب و دشوار خود را آماده لیگ بیست و یکم کند. نماینده اصفهان با هدایت مهدی تارتار پای به فصل جدید گذاشت و موفق شد اولین بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد.این تیم پس از کسب پیروزی خارج از خانه مقابل صنعت نفت، در هفته دوم مغلوب استقلال شد و هفته سوم را با پیروزی مقابل سپاهان در دربی اصفهان پشت سر گذاشت. شاگردان تارتار یک بار دیگر بازی بعدی خود پس از پیروزی را با شکست پشت سر گذاشته و این بار مغلوب پیکان شدند؛ آنها با رعایت روند برد و باخت های یک در میان شان هفته گذشته پدیده را شکست دادند تا با برد به استقبال فولاد بروند.طبق روندی که نتایج ذوب آهن طی پنج هفته گذشته داشت، این بار نوبت باخت اصفهانی ها بود و این اتفاق برای سومین مرتبه متوالی رخ داد و آنها با یک گل مغلوب فولاد شدند تا مقابل نتایج شان در لیگ بیست و یکم این توالی سینوسی را شاهد باشیم: "برد – باخت – برد – باخت – برد – باخت."ذوب آهن پس از متحمل شدن این شکست خانگی باید خود را آماده بازی هفته هفتم مقابل آلومینیوم کنند؛ تیمی که در خانه تا این لحظه به هیچ حریفی باج نداده و باید دید که شاگردان تارتار می توانند با حفظ توالی یاد شده، چهارمین برد خود را کسب کنند یا نمودار سینوسی نتایج شان بالاخره به هم خواهد خورد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نتیجه گیری ذوب آهن روی نمودار سینوس (عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×