روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مطهری: استقلال باید بهتر از این ها باشد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مطهری: استقلال باید بهتر از این ها باشد

ارسلان مطهری می گوید که خبر محرومیت دو بازیکن خارجی بازیکنان را شوکه کرد.

به گزارش ورزش سه، ارسلان مطهری پس از تساوی مقابل گل گهر در خصوص ممانعت از استفاده تیم استقلال از بازیکنان خارجی گفت: من در رختکن متوجه شدم و کادرفنی این مساله را گفتند. شوکه شدیم و نمی دانم چه نظری باید بدهم. در این شرایط تیم به هم می ریزد و در روند نتیجه گیری تاثیر دارد.او در واکنش به عدم استفاده از موقعیت ها عنوان کرد: باید در ادامه بهتر شویم و این تنها چیزی است که باید به آن فکر کنیم.مطهری در پایان درباره بازی اظهار داشت: نیمه اول مقداری بازی فیزیکی بود و در نیمه دوم با تمام احترامی که برای گل گهر قائلم، ما سوار بازی بودیم و می توانستیم از تک موقعیت ها استفاده کنیم اما آنطور که می خواستیم بازی نکردیم. باید واقعیت را ببینیم و غیر از این هم هر صحبتی شود بزرگ نمایی است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مطهری: استقلال باید بهتر از این ها باشد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×