روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی پور بهترین بازیکن استقلال – گل گهر شد " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی پور بهترین بازیکن استقلال – گل گهر شد

هافبک میانی استقلال عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش برابر گل گهر را به خود اختصاص داد.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال و گل گهر در روزی که موقعیت خاصی به روی دروازه یکدیگر خلق نکردند، به تساوی بدون گل رضایت دادند. بخش اعظم این دیدار در میانه میدان دنبال می شد و هافبک های دو تیم، روز پرکاری را پشت سر گذاشتند.مهدی مهدی پور هافبک آبی ها در این روز پرکار، بهترین بازیکن زمین لقب گرفت. او در دیدار برابر گل گهر یک بار شانسش را برای گلزنی امتحان کرد اما شوت این بازیکن خارج از چارچوب بود. او 47 مورد از 55 پاسش را به درستی به مقصد رساند تا آمار 85 درصد پاس صحیح را از خودش به ثبت برساند.مهدی پور در فاز دفاعی نیز روز خوبی داشت. او 13 عملکرد دفاعی موفق از جمله 10 قطع توپ، یک دفع توپ و 2 تکل موفق را به ثبت رساند. او همچنین 7 بار به روی دروازه سیرجانی ها سانتر کرد که بی ثمر بودند. در پایان نیز مهدی پور با کسب نمره 7.7 توانست عنوان بهترین بازیکن زمین را به خود اختصاص دهد و به روند خوبی که در هفته های گذشته داشته، ادامه دهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی پور بهترین بازیکن استقلال – گل گهر شد از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×