روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "شادی هواداران در ورزشگاه پس از 657 روز(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شادی هواداران در ورزشگاه پس از 657 روز(عکس)

گل میلاد سرلک اولین گل بعد از بازگشت هواداران به ورزشگاه ها بود.

به گزارش "ورزش سه"، حدود دو سال بود که پس از به ثمر رسیدن گل ها شور و حرارت همیشگی را تجربه نمی کردیم و بازیکنان گلزن در سکوت ورزشگاه ها و در برابر سکوهای خالی به شادی می پرداختند.بازی پرسپولیس مقابل صنعت نفت دومین مسابقه ای بود که پس از شیوع ویروس کرونا با حضور تماشاگران برگزار شد و پس از 657 روز بعد از رد شدن توپ از خط دروازه سر و صدا و شادی تماشاگران به گوش می رسید.میلاد سرلک در یک بازی حیاتی تک گل پیروزی بخش پرسپولیس را به صنعت نفت زد تا این بازی برخلاف بازی استقلال گل داشته باشد و هواداران به وجد بیایند. باید دید در هفته های بعدی چه تصمیمی برای حضور هواداران گرفته خواهد شد.

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شادی هواداران در ورزشگاه پس از 657 روز(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×