روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "بازگشت مشکی‌پوشان سپاهان به صدر جدول!(عکس) " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازگشت مشکی‌پوشان سپاهان به صدر جدول!(عکس)

در پایان هفته ششم رقابت های لیگ برتر صدرنشین جدول مجدداً تغییر کرد و طلایی پوشان اصفهانی به صدر جدول بازگشتند.

به گزارش "ورزش سه" شکست در دربی اصفهان و تساوی خانگی در مقابل تراکتور باعث شده بود تا شاگردان محرم نویدکیا از صدر جدول فاصله بگیرند و برای بازگشت به صدر، امروز محکوم به پیروزی مقابل تیم فجرسپاسی در شیراز بودند.علی رغم نارضایتی هایی که نسبت به چمن ورزشگاه حافظیه وجود داشت، شاگردان نویدکیا توانستند فوتبال برتری نسبت به حریف خود در میدان نمایش دهند و با گلزنی پورقاز و حسینی، طلایی پوشان اصفهانی با دست پر شیراز را به مقصد اصفهان ترک کردند.تساوی آلومینیوم و استقلال در بازی های هفته ششم، این هدیه را برای سپاهان فرستاد تا آن ها با پیروزی خارج از خانه خود بتوانند به صدر جدول بازگردند و هفته ششم را در بالاترین نقطه جدول به پایان برسانند.شاگردان محرم نویدکیا هفته آینده در خانه از نساجی مازندران میزبانی خواهند کرد، تیمی که در دو هفته گذشته نمایش های درخشانی داشته و مقابل استقلال و پیکان توانسته به تساوی دست پیدا کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازگشت مشکی‌پوشان سپاهان به صدر جدول!(عکس) از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×