روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: ورزش سه
امتیاز: 5 5

خبر "سیدجلال: باید مشکلات‌مان را به وزیر ورزش بگوییم " از منبع ورزش سه درتاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیدجلال: باید مشکلات‌مان را به وزیر ورزش بگوییم

مدافع باتجربه پرسپولیس که در بازی با نفت به دلیل مصدومیت غایب بود، با تبریک برد به هواداران این تیم از بازگشت آنها به استادیوم استقبال کرد.

به گزارش "ورزش سه"، سیدجلال حسینی که به دلیل کشیدگی همسترینگ دیدار مقابل نفت آبادان را از دست داد، برای همراهی هم تیمی هایش در استادیوم حضور یافته بود و در پایان این بازی برابر خبرنگاران حاضر شد و ضمن تبریک این برد به هواداران پرسپولیس گفت: باعث خوشحالی ما بود که هواداران را می دیدیم که از بازوی قدرت ما هستند و خدا را شکر که برنده شدیم. کاپیتان پرسپولیس در واکنش به سوالی که نبود امکانات VAR در این بازی نیز احساس می شد گفت: نبود آن در تمامی بازی ها حس می شد و می شود. امیدوارم هر چه زودتر این امکانات فراهم شود.سیدجلال درباره حضور عزیزی خادم در اردوی نفت پیش از تقابل با پرسپولیس گفت: لطفا از این سوالات حاشیه ای نپرسید. وی درباره بازگشت تیمش به جمع مدعیان گفت: بازی قبل هم گفتم که بازی به بازی بهتر خواهیم شد. بعد از چند سال موفقیت های خوبی با قهرمانی کسب کردیم و الان هم شرایطمان رفته به رفته بهتر خواهد شد. بچه هایی که جدید آمدند باید هماهنگ شویم و امیدوارم با حمایت هواداران بهتر شویم. سیدجلال حسینی درباره وعده پرداخت 15 درصد از مطالبات بازیکنان طی امروز به حساب آنها گفت: قرار است که انجام شود و امیدوارم.مدافع باتجربه سرخپوشان در واکنش به صحبت های وزیر ورزش گفت: اصلا ما مشکلاتی که داریم باید بیان کنیم. چه بازیکن و چه کادر مشکلات زیادی داریم. وقتی پرسپولیس و استقلال زیر نظر ایشان و وزارت ورزش است، آقای سجادی باید کمک کنند. این دو تیم شرایط خوبی ندارند و امیدوارم در آینده شرایط بهتر شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیدجلال: باید مشکلات‌مان را به وزیر ورزش بگوییم از منبع ورزش سه. "

اخبار گوناگون

× ×